Menu

Fotelik samochodowy Sparco F1000KI G23 (czarno-szary)

Cechy produktu
  • Producent SPARCO 
Opis

Ochrona Twojego dziecka jest najważniejszaOpieka nad śladowym człowiekiem to szereg wyborów, co będzie dla niego najlepsze. Na różnorodnych etapach rodzic zastanawia się: jak adekwatnie nosić niemowlaka? Jak wspomóc jego sensorykę i motorykę? Kiedy wprowadzić pokarmy stałe i czym mocno karmić dziecko? Jak je ubierać? Wszystkie pytania wynikają z dbałości o dobry rozwój, lecz także bezpieczeństwo malucha.

Jedna z kwestii, które są niezwykle ważne pod kątem bezpieczeństwa właśnie, to podróż samochodem. Choćby najkorzystniejszy kierowca nie może być pewien, iż on albo inny uczestnik ruchu nie popełni błędu. Dlatego tak widoczne jest,optymalnie zabezpieczyć dziecko na wypadek jakiejkolwiek kolizji.

Trzeba przy tym pamiętać, iż ciało nieznacznego pasażera reaguje zupełnie inaczej niżeli osoby dorosłej. Jak mówią przepisy ruchu drogowego, zastosowanie fotelika bezpieczeństwa lub innego urządzenia przytrzymującego, jest niezbędne do momentu, aż pasażer osiągnie 150 cm wzrostu.

dobór stosownego fotelika odbywa się z reguły na podstawie wagi dziecka. Fotelik Sparco F1000KI G23 został wytworzony dla pasażerów w przedziale wagowym 15-36 kg. W praktyce oznacza to, że może podróżować w nim większość dzieciaków od 4 do 12 lat.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten towar?Bezpieczeństwo i wygodaDziecięce foteliki bezpieczeństwa podzielone są na grupy (0, 0, I, II, a także III) właśnie ze względu na wagę dziecka. Sparco F1000KI G23 należy zarówno do grupy II, jak i III, czyli jest przeznaczony dla nieco pokaźniejszych pasażerów.

Fotelik jest montowany za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa albo/i systemu Isofix, czyli specjalnych zaczepów w aucie. Jego budowa broni dziecko ponadto podczas uderzenia bocznego, a zarys fotelika pozwala na dobre ułożenie pasa.

Zagłówek jest regulowany i należy dopasować go do wysokości młodego pasażera. Siedzisko i oparcie zostały poszerzone, żeby maksymalnie zwiększyć komfort podróżowania.Sparco F1000KI G23 jest dostępny w kolorze szaro-czarnym, co czyni go uniwersalnym wzrokowo.

Na tapicerce nie widać zabrudzeń, ale w razie zapotrzebowania można ją łatwo zdjąć i wyprać. Fotelik jest także przystępny w odcieniu niebiesko-czarnym. Czy warto wybrać Sparco F1000KI G23?Jedną z głównych zalet fotelika od Sparco jest to, iż może on posłużyć nawet kilka lat.

Jest dobrany do przewożenia dzieci w wielkim przedziale wagowym (15-36 kg), a dzięki regulacji zagłówka – „rośnie” z dzieckiem. Jego budowa zagwarantuje odpowiednie podwyższenie, a co za tym idzie możliwość poprawnego zapięcia pasów bezpieczeństwa.

Co więcej, trzymanie boczne zagwarantuje dopełniającą absorpcję energii przy uderzeniu bocznym. Wszystko to sprawia,niepokaźny pasażer jest maksymalnie broniony w razie ewentualnej kolizji czy wypadku. Sparco F1000KI G23 z łatwością zamontować oraz wyczyścić.

Model będzie pasował do każdego samochodu, bowiem montaż jest osiągalny zarówno przez system Isofix, jak i poprzez samochodowe pasy bezpieczeństwa.Co musisz wiedz...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.