Menu

Karty Afirmacyjne CUD 9 MIESIĘCY - Natalia Kaleta

Cechy produktu

  • Producent WINGS OF MIND 

Opis

CUD 9 miesięcy

Czas ciąży to bezwzględnie unikatowy okres w życiu każdej kobiety. Jest pełen magii, bo w ciele matki rozwija się i dojrzewa CUD miłości jej i partnera. Jest to jeszcze okres na zebranie w sobie siły i wiary w swój potencjał, żeby w pełni realizować się w nowej życiowej roli.

Afirmacje mocy!

Mimo tego, iż to piękny okres, dobrze wiesz, iż nie za każdym razem jest tylko kolorowo. Chwile słabości i zwątpienia są czymś naturalnym w tym okresie, dlatego przekazuję Ci karty z afirmacjami-słowami mocy, które pomogą Ci podtrzymać wiarę w siebie, dobre samopoczucie i doświadczać w pełni cudownego czasu jaki dzisiaj właśnie przeżywasz.

Aby tak się stało, w tej niezwykłej talii odszukasz 42 karty. Każda z nich przeznaczona jest na kolejny tydzień ciąży. Odkrywaj je poprzez najbliższe miesiące. Niech towarzyszą Ci na co dzień i przypominają o tym, co dzieje się dzisiaj w Twoim ciele i co jest dla Ciebie najważniejsze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.