Menu

Karty Afirmacyjne MĘŻCZYZN.OM - Natalia Kaleta

Cechy produktu

  • Producent WINGS OF MIND 

Opis

mężczyzn.om

To projekt skierowany do wszystkich panów. Tych młodych, dojrzałych, ojców, przedsiębiorców, sportowców, artystów i tych dopiero poszukujący swej drogi. W tytule tej linii występuje dodatkowo słowo „OM". Jest to wibracja czegoś nowego, początek wszystkiego, nasze źródło. I taką wibrację niosą ze sobą afirmacje znajdujące się w tej talii.

Słowa posiadają niezwykłą moc!

Przy każdej ważnej okazji, składając naszym bliskim życzenia, przenosimy poprzez nie pozytywny ładunek, życzliwość i dobroć. Łagodzimy za ich pomocą szeroki, pocieszamy, opisujemy swoje uczucia, doceniamy i wspieramy. Towarzyszą nam cały czas, dlatego warto zadbać o to,zawsze niosły ze sobą pozytywny ładunek i dawały poczucie bezpieczeństwa i spokój. A co gdyby tak zacząć kierować te prawidłowe słowa na dodatek do siebie? Każdego dnia, nie tylko życzyć sobie dobrze, lecz i powtarzać pewne zwroty, żeby coś w sobie docenić, zmienić albo aktywować. Nasz mózg nie jest obojętny na działania, które są powtarzalne. Słowa, należycie jak dodają otuchy naszym bliskim, są ponadto w stanie dać wiarę w siebie nam i zachęcić nas do zmiany perspektywy postrzegania swego życia.

Afirmacje

Niekorzystne myśli, w których kreowaniu jesteśmy mistrzami, powinniśmy zastąpić tymi pozytywnymi. Nie po to, żeby żyć zupełnie w oderwaniu od rzeczywistości, lecz po to aby zbierać i rozwijać w sobie siłę i motywację, np. Do tego, aby sterować swym życiem i unosić się wtedy, kiedy zdarzy nam się upaść. Nie wprowadzaj organizmu w stan gotowości, a ciała w stan napięcia. Zacznij patrzeć na życie z przyjemnością i wdzięcznością. prawidłowe słowa i wzmacniające myśli, posiadają za zadanie rozbudzić w nas chęć życia, pasję, motor do rozwoju.

W tej niezwykłej talii odszukasz 65 kart. Każda z nich niesie afirmację na jeden dzień. Miej ją przy sobie albo powieś w widocznym miejscu i pozwól rozbudzać w sobie jej moc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.