Menu

Dzbanek Alkalizujący EHM 3,5 l white

Cechy produktu
  • Producent EHM Group Limited 
Opis

 DZBANEK JONIZUJĄCY EHM Dzbanek, który nie tylko przefiltruję Twoją wodę,także przyczyni się do jej zjonizowania. Czysta i alkaliczna woda z dzbanka. Dzięki zastosowanym filtrom, Twoja woda zostanie oczyszczona z metali ciężkich, chloru, pestycydów i jonów wapnia.

Co to znaczy? Woda pozbawiona jest przykrego zapachu chloru, a smak potraw i napoi przygotowanych na jej bazie stanie się bardziej wyrazisty. DZBANEK FILTRUJE I JONIZUJE TWOJĄ WODĘ Działa jak jonizator.

Zmienia wodę kranową w czystą wodę o podwyższonym pH o wartości między 7,8-10. ORP (potencjał redukcji/utleniania) o wartości -100 mV do -200 mV. Nadaje wodzie alkalicznej atrybuty antyoksydacyjne niwelując krzywdzące wolne rodniki.

Mniejsze molekuły wody - woda łatwiej wchłania się w organizmie - lepiej nawadnia. Inaczej mówiąc, klastry o budowie heksagonalnej czyli takie, które składają się z sześciu cząsteczek, co w odniesieniu do zwyklej wody, która ma dwanaście cząsteczek czyni ją lepiej przyswajalną przez organizm.

Dwukrotnie niższe napięcie powierzchniowe w porównaniu z wodą z kranu, przez co jest bardziej „ciekła" i łatwiej potrafi rozrzedzić płyny, w tym krew alkaliczne pH, dzięki temu poza jonami hydroksylowymi w wodzie zasadowej znajdują się również jony metali alkalicznych (magnezu, potasu, wapnia, sodu).

Woda wzbogacona w minerały: potas, żelazo, magnez i wapń. Jeden wkład starczy Ci na filtrowanie 400 litrów wody albo 60 dni. FILTRACJA Z dzbankiem EHM wyeliminujesz z wody chlor, chloraminy, zanieczyszczenia mechaniczne i metale ciężkie, w tym ołów i rtęć.

To nie wszystko! Nieprzyjemny smak i zapach, a choćby pestycydy, nieduże ilości leków i hormonów, którymi coraz częściej zanieczyszczona jest woda użytkowa. CO ZYSKUJE? Zdrowie Czysta i zdrowa woda w zasięgu ręki.

Dzbanek oczyści wodę kranową z zanieczyszczeń uzupełniającą ją alkalizując. Woda jonizowana pomoże Ci wzmocnić niepodatność na choroby, powiększyć poziom nawodnienia i natlenienia Twojego organizmu oraz spowolni procesy starzenia.

Ten wariant dbania o zdrowie jest od wielu lat niezwykle popularny w krajach azjatyckich, których obywatele cieszą się długoletnim zdrowiem. W Europie woda jonizowana staję się coraz popularniejsza, a dzisiaj może być wyprodukowana w Twoim domu w bardzo prosty sposób.

Łatwa obsługa wystarczy zamontować filtr w dzbanku i nalać do niego wody. To tyle! Oszczędności Jeden filtr w dzbanku wystarczy na odfiltrowanie choćby 400 l wody! Pomyśl ile butelek wody musiałbyś kupić, żeby wypić taką liczba wody.

Środowisko Społeczeństwo zaczyna borykać się z problemem zalegających na wysypiskach jednorazowych opakowań plastikowych. Zaczyna brakować na nie miejsca, a sam rozkład butelki plastikowej trwa, w zależności od typu materiałów wykorzystanych do jej wytworzenia, od 100 do nawet 1000 lat.

kup jeden dzbanek i pij czystą wodę poprzez lata...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.