Menu

Bezprzewodowy prezenter LOGITECH R500 Czarny 910-005386

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

Logitech R500Pilot do prezentacji Poruszaj się bez przeszkód i zmieniaj slajdy z odległości nawet 20 metrów i używaj wskaźnika laserowego do prezentacji szczegółów. Wskaźnik laserowy R500 jest zoptymalizowany do pracy z systemem Windows® i macOS oraz modnym oprogramowaniem do prezentacji.

PREZENTUJ prosto Pilot do prezentacji R500 to proste w obsłudze, bezawaryjne i przystępne urządzenie, które pozwala skoncentrować się na prezentowaniu. InstynktownA NAWIGACJA PO SLAJDACH Trzy przyciski pilota do prezentacji R500 pozwalają z łatwością i pewnością siebie nawigować po slajdach bez zapotrzebowania spoglądania w dół i szukania klawiszy.

CZERWONY WSKAŹNIK LASEROWY Prezentuj detale dzięki prostemu w obsłudze, jasnemu, czerwonemu wskaźnikowi laserowemu. APLIKACJA LOGITECH PRESENTATION Możesz przystosować funkcje przycisków, kontrolować żywotność baterii i ustawić zegar ekranowy, korzystając z aplikacji Logitech Presentation.

Nie musisz się obawiać przejścia komputera w tryb uśpienia, ponieważ aplikacja gwarantuje jego aktywność w trakcie prezentacji. ZASIĘG DZIAŁANIA 20 METRÓW Połącz pilot R500 z komputerem przy użyciu odbiornika USB albo energooszczędnej technice Bluetooth®.

Zachowaj swobodę poruszania się i prowadzenia prezentacji w zasięgu 20 metrów. PEWNY CHWYT Laserowy pilot do prezentacji R500 został zaprojektowany tak,nieprzeciętnie pasował do dłoni, a jego miękka, gumowa powierzchnia i chropowate przyciski gwarantują pewny chwyt w trakcie prezentacji.

r500 Pilot do prezentacji Długość fali: 640–660 nm|Laser: Laser klasy 2|Zasięg łączności bezprzewodowej: 20 mWymagany przystępny port USB Windows® 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 macOS X 10.12 lub nowszy Chrome OS™ Linux 2.6 albo nowszy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.