Menu

Drukarka HP LaserJet Pro M203dw

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Uzyskaj więcej drukowanych stron, obszerniejszą efektywność i lepszą ochronę dzięki bezprzewodowemu urządzeniu HP LaserJet Pro z wkładami z tonerem JetIntelligence. Zapewnij szybszą działalność swej firmy: drukuj od razu dwustronne dokumenty i łatwo zarządzaj nimi, żeby zmaksymalizować produktywność pracy.

Drukowanie w tempie pracy w firmie – ta drukarka jest zaopatrzona w funkcję prędkiego druku dwustronnego. Wystarczy wziąć wymagane dokumenty i gotowe. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 7 sekund. Drukowanie z iPhone’a i iPada z aplikacją AirPrint, która automatycznie skaluje wydruki do stosownego formatu papieru.

Drukowanie bezpośrednio z maszyn przenośnych na drukarce Wi-Fi Direct – bez konieczności łączenia się z siecią firmową. Nietrudny druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu albo komputera przenośnego z zastosowaniem usługi HP ePrint.

staranna technologia czarnego tonera zagwarantuje wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki. Drukowanie ponad 2 razy więcej stron w porównaniu ze charakterystycznymi wkładami dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom HP z tonerem o obfitej obszerności....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.