Menu

Drukarka HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Drukarka HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk mistrzowskie kolory w cenie niższej w przypadku drukarek laserowych. Żywe, trwałe wydruki produkowane przy użyciu oryginalnych atramentów pigmentowych HP fachowy wygląd każdej stronie.

Oryginalne,czarne wkłady atramentowe HP o sporej objętości, asygnowane do drukarki HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk, dobrzejszą cenę przy częstym drukowaniu. Pokaźniejsza skuteczność pracy z prędkością do 18 stron na minutę (str./min) w czerni i 10 str./min w kolorze.

Drukowanie na własnych warunkach. Bezprzewodowe drukowanie na drukarce HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk ze smartfonu, tabletu lub komputera przenośnego – nie wymaga routera ani dostępu do sieci lokalnej.

Możliwość drukowania zdjęć, dokumentów i nie tylko w podróży – niemal z dowolnego miejsca – przy pomocy aplikacji HP ePrint. Możliwość prostego podłączenia do sieci lokalnej lub Internetu, bezprzewodowo lub za pośrednictwem portu 10/100 Ethernet.

Inteligentna praca bez wysiłku. Rzadsze dopełnianie papieru, a także obsługa wielkich zadań drukowania dzięki podajnikowi papieru na 225 arkuszy, w który wyekwipowana została drukarka HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk.

niezawodna drukarka o miesięcznej efektywności do 15 000 stron – genialna do wydajnego druku kolorowego. Niezmiennie wysoka jakość. HP zaleca wykorzystywanie papieru z logiem ColorLok®, który gwarantuje szybkie wysychanie atramentu i oporność na blaknięcie przez dziesiątki lat.

Oszczędność zasobów bez pogorszenia skuteczności. Drukarka HP Officejet Pro 6230 E3E03A InstantInk zużywa do 50% mniej energii niżeli większość barwnych laserowych sprzętów wielofunkcyjnych. Choćby o 80% mniejsze zużycie materiałów eksploatacyjnych i opakowań w ujęciu wagowym w porównaniu z drukarkami laserowymi.

Niższe koszty zużycia energii. Drukarka wyłącza się automatycznie, gdy nie jest niezbędna. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają.

Drukowanie powinno być nieskomplikowane. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie szybkim tempie. Odpowiedzialny recykling.

Pomóż nam ponownie wykorzystać plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Wygodna wysyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie.

Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz gratisowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz.

3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować. Zapomnij o wyczerpanym tuszu Gdy się zarejestrujesz, dostarczymy Ci pakiet startowy. Otrzymasz specjalny wkład z tuszem asygnowany dla usługi HP Instant Ink.

Kolejne przesyłki z tuszem nie będą wysłane co...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.