Menu

DRUKARKA HP OFFICEJET PRO 8210 - D9L63A

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Kontrola kosztów i przebiegu zadań drukowania dzięki niedrogim i kompleksowym funkcjom zarządzania flotą urządzeń. Profesjonalna jakość druku w kolorze i płynne zarządzanie. Większa skuteczność dzięki wielu opcjom drukowania mobilnego.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia energiczne. Dedykowana do jedynie z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.

Profesjonalna jakość biurowych wydruków w przystępnej cenie Mniej wydatków dzięki idealnej jakości druku w kolorze przy koszcie wydruku strony choćby o 50% niższym w przypadku urządzeń laserowych.

nawet trzy razy więcej stron dzięki opcjonalnym, oryginalnym wkładom atramentowym HP  o obszernej pojemności. Uzyskiwanie profesjonalnej jakości tekstu w odcieniu w czerni, znakomitego do druku raportów, wiadomości e-mail i nie tylko.

Uzyskiwanie wydruków odpornych na działanie wody, rozmazywanie, blaknięcie, a także zakreślacze. Wszystko, czego Ci trzeba do prędkiego realizowania zadań momentalna realizacja zadań drukowania dzięki szybkiej opcji druku dwustronnego.

Łatwe drukowanie plików programów Microsoft® Word i PowerPoint®, a także plików w formacie PDF Adobe® – teraz bezpośrednio z napędu USB. Intuicyjny wyświetlacz 5,08 cm (2 cale) przystępna w obsłudze klawiaturą numeryczną.

rewelacyjne wsparcie wysokonakładowych zadań druku – 30 000 stron miesięcznie dla maks. Pięciu użytkowników. Opcje drukowania mobilnego gwarantujące płynność operacji Drukowanie bezpośrednio z sprzętów mobilnych bez konieczności dostępu do sieci firmowej, z każdego miejsca w biurze.

Łatwe drukowanie dokumentów, fotografii i innych treści ze smartfonów i tabletów. Genialna kontrola floty, płynne zarządzanie Więcej opcji drukowania dzięki obsłudze języków HP PCL 6, HP PCL 5c, HP PS i skalowalnym czcionkom TrueType.

Łatwe zarządzanie środowiskiem druku z jednej lokalizacji centralnej dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.