Menu

HP Inc. Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 36-in Printer 5HB10A

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Najmniejsze na świecie plotery z wbudowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj automatycznie projekty o najróżniejszych wymiarach. Unikaj czekania dzięki dużym szybkościom druku sięgającym choćby 25 sekund na stronę A1/D.
genialne rozwiązanie dla profesjonalistów z branż konstrukcyjnych (architektów, inżynierów, budowniczych, podwykonawców) skupiających się na realizacji projektów, rozwiązywaniu problemów, a także wielozadaniowości.


Pozostałe atrybuty
Podawanie nośników, wykańczanie dokumentów: Podajnik arkuszy, podajnik rolek, samoczynny podajnik arkuszy, pojemnikna nośniki i automatyczna gilotyna pozioma szybkość druku: 25 s/str. W formacie A1, 82 wydruki A1 na godzinę Nośniki: Papier rodzaju bond i powlekany (bond, powlekany, o sporej gramaturze,zwykły, jasny biały, projektowy), papier technologiczny (naturalna kalka), folia(przejrzysta, matowa), papier fotograczny (satynowy, połyskujący,półbłyszczący, polipropylenowy), samoprzylepny (przylepny,polipropylenowy)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.