Menu

Klawiatura Logitech K380 Multi-Device Bluetooth (920-007582) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Pisz na dowolnym urządzeniu
Pisanie na smartfonie, tablecie albo innym urządzeniu bezprzewodowym Bluetooth jest możliwe z zachowaniem komfortu i wygody porównywalnym do pisania na komputerze stacjonarnym.

K380 Multi-Device to bezprzewodowa klawiatura łącząca się ze wszystkimi urządzeniami z bezprzewodową technologią Bluetooth® obsługującymi klawiatury zewnętrzne.
- Bezprzewodowa technika Bluetooth
- Zgodność z wieloma platformami
- Windows®, Mac, Chrome OS™, Android™, iOS, Apple TV

Klawiatura przenośna
Używaj tej niewiele znaczącej i lekkiej klawiatury Bluetooth, żeby pisać w dowolnym miejscu w domu. Pisz w dowolnym miejscu na wybranym przez siebie, zgodnym urządzeniu: komputerze, telefonie lub tablecie.

Easy-Switch

Możesz złączyć się jednocześnie z maksymalnie trzema urządzeniami, np. Komputerem z systemem Windows, telefonem iPhone albo tabletem z systemem Android. Wystarczy dotknąć przycisk, by rozpocząć pisanie na innym urządzeniu.

Znajomy układ
Klawiatura K380 Multi-Device rozpoznaje każde urządzenie i samoczynnie dopasowuje do niego układ klawiszy wraz z ulubionymi skrótami. Dzięki funkcji wykrywania solidnego urządzenia — np. Urządzenia Apple lub komputera z systemem Windows — ta uniwersalna klawiatura będzie zawsze przesyłać właściwe kody klawiszy do urządzenia.

Dwuletnia żywotność baterii
Klawiatury K380 Multi-Device można używać poprzez długi czas dzięki dwóm wytrzymałym bateriom alkalicznym AAA, dostarczanymi wraz z urządzeniem. Być może nawet zapomnisz, iż klawiatura jest zasilana bateriami!
przekazana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około dwóch milionów naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w charakterystycznych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne.


Pozostałe cechy

Urządzenia z obsługą technice bezprzewodowej Bluetooth
- Apple: Mac OS X (10.10 lub nowszy)
- Windows: Windows 7, 8, 10 albo nowszy
- Chrome OS: Chrome OS™
- Android: Android 3.2 albo nowszy
Zasięg łączności bezprzewodowej:
- 10 m (30 stóp)*
Zasięg łączności bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze
Diody LED:
- Dioda LED baterii, 3 diody LED kanału Bluetooth
Klawisze specjalne:
- Klawisze skrótów (Home [Strona główna], Back [Wstecz], App Switch [Przełączanie aplikacji], Contextual Menu [Menu kontekstowe]), Easy-Switch™
Połączenie/zasilanie:
- Wyłącznik

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.