Menu

Logitech Driving Force Shifter 941-000130

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Zaprojektowany do kierownic wyścigowych G29 i G920 Driving Force
za każdym razem wrzucaj właściwy bieg w odpowiednim momencie. Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter został zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, żeby uzyskać bardziej realistyczne doznania.

Wysokiej jakości konstrukcja
Ścigaj się komfortowo i bez dwóch zdań siebie. Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter z drążkiem z potężnej stali został stworzony pod kątem starannego ścigania się i długowiecznej niezawodności. Gałka i kaptur są pokryte ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, powodując wrażenie wyścigowej przekładni biegów o pokaźnej efektywności. Zagwarantuje to wygodniejsze zastosowanie przez długi czas.

Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach z wciskanym biegiem wstecznym
Przyspieszaj efektywnie na każdym biegu. Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co pozwala na płynną i precyzyjną zmianę biegów w trakcie pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

Bezpieczne mocowanie
Moduł nie przesuwa się w trakcie zmiany biegów. Wytrzymałe zastosowane zaciski i połączenia śrubowe pozwalają na bezpieczne przymocowanie modułu przekładni biegów Driving Force Shifter do stołu albo fotela wyścigowego, aby zminimalizować przesunięcia lub kołysanie się w trakcie realizowania agresywnych manewrów.

Główne cechy:
- Zaprojektowany do pracy z kierownicami wyścigowymi G29/G920 Driving Force Racing Wheel
- Sześć przełożeń z wciskanym biegiem wstecznym
- Podzespoły ze stali i skóry gwarantujące wygodę i solidność
- Bezpieczne mocowanie do zestawu wyścigowego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.