Menu

Logitech LOGITECH G Saitek PRO Flight Yoke System - USB - WW - 945-000004 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
Opis

System wolanta lotniczego, fachowy wolant i panel przepustnicy do symulatorów
Zasiądź w fotelu pilota i rozpocznij prawdziwą symulację lotu


Pilotuj samoloty pasażerskie i prywatne jako początkujący lub progresywny pilot w symulatorach z prawdziwym wolantem i dźwigniami przepustnicy w dłoniach. Rozwijaj pamięć mięśniową i uzyskaj wrażenie starannej, realistycznej kontroli. System Logitech G Flight Yoke System z załączonym panelem przepustnicy oferuje łącznie pięć osi, drążek sterowania lotkami i sterem wysokości ze stali i 25 w pełni programowalnych przycisków i pozycji przełączników. System wolanta jest prawdziwym bohaterem symulatorów lotu i stanowi część kompletnej, wyważonej konfiguracji, która obejmuje modułowe i wymienne elementy oferowane poprzez Logitech G.

Wolant klasy fachowej

  • dokładne łożyska z prawdziwej stali. W przeciwieństwie do niektórych innych produktów na rynku, system Logitech G Flight Yoke wykorzystuje wytrzymały drążek ze stali nierdzewnej z dokładnymi łożyskami, aby zapewnić płynne i przewidywalne sterowanie lotkami i sterem wysokości. Wszystkie elementy sterujące sąprzystępne, niezależnie od tego, czy nawigujesz na osi poziomej, pionowej albo bocznej. Zastosowany stoper to znakomite rozwiązanie podczas podejścia do lotniska w wyodrębnionym czasie. Jeśli w Twoim komputerze brakuje dostępnych portów USB, zintegrowany koncentrator USB zapewni stację dokującą dla dodatkowego sprzętu Logitech G Flight.

profesjonalny panel przepustnicy

  • Konfigurowalne końcówki z możliwością odłączenia. Każdy system wolanta lotniczego obejmuje lotniczy panel przepustnicy. By umożliwić staranne sterowanie samolotami wielosilnikowymi, przystępne są dodatkowe panele przepustnicy. Wszystkie dźwignie są w pełni programowalne i odłączalne, dzięki czemu można skonfigurować dowolną kompozycji przepustnicy, wysuwania klap, regulacji mieszanki lub skoku śmigła. Po prostu rozmieść końcówki dźwigni w konfiguracji, która sprawdzi się najlepiej, i przypisz polecenia z ulubionego symulatora. Zapadki dźwigni fizyczne oznaczenia wskazujące miejsce aktywacji określonych działań usprawniają sterowanie przepustnicami trybu jałowego i ciągu wstecznego samolotu.

Prosta instalacja

  • Pełna konfiguracja typu plug and play. Nie ma potrzeby ładowania sterowników ani instalowania dodatkowego oprogramowania. Po prostu podłącz panel przepustnicy do wolanta przy użyciu kabla PS/2, a następnie podłącz bezpośrednio wolant do portu USB komputera PC lub Mac. Uruchom wybrany symulator lotu, ustaw komponenty sterujące w menu opcji oprogramowania i rozpocznij wirtualny lot. Aby skorzystać z bardziej zaawansowanych ustawień i opcji dostosowania, pobierz oprogramowanie z naszej witryny internetowej.

75 programowalnych opcji

  • Oprogramowanie do regulowania stanowi część zestawu. Wolant i panel posiadają 25 przycisków i pozycji przełączników, dlatego warto dostroić i dostosować przystępne elementy sterujące. By uzyskać możliwość programowania, pobierz sterowniki i oprogramowanie, a następnie rozpocznij dostosowywanie. Wolant ma trzypozycyjny przełącznik, dzięki temu możesz momentalnie i prosto przełączać trzy kompletne profile, co daje w sumie 75 definiowanych poprzez użytkownika elementów sterujących.

Bezpieczne mocowanie z możliwością regulacji

  • usztywniony osprzęt do konstrukcji w pakiecie. Wolant Logitech G Flight Yoke i panel przepustnicy wyekwipowano w regulowane zaciski mocujące, które gwarantują swobodę konfiguracji zestawu zgodnie z własnymi preferencjami. Elementy sterujące można bezpiecznie przymocować w skrupulatnie wybranym miejscu na blacie biurka albo z jego przodu.

Zbuduj modułowy kokpit

  • Część kompletnego systemu. System Logitech G Flight Yoke System zapewnia niezliczoną liczbę wymiennych konfiguracji, ponieważ został tworzony w celu integracji z kompletną linią produktów do symulatorów lotu. Wszystkie panele symulatora można umieścić na sobie lub obok siebie. Wysokościomierz powyżej kompasu, wskaźnik szybkości pionowej obok wyszukiwarki kierunku ruchu lotniczego... Wybór należy do Ciebie. Łatwe w obsłudze wsporniki mocujące gwarantują kontrolę nad konfiguracją sprzętu do symulacji lotu, łącznie z wytrzymałymi wspornikami do bezpiecznego montażu wolanta i panelu przepustnicy na blacie.

wymiary
Wolant lotniczy: Długość: 3846,4 cm Szerokość: 31 cm Wysokość: 18,5 cm Zacisk wolanta: Długość: 16,7 cm Szerokość: 15,5 cm Wysokość: 24,7 cm Lotniczy panel przepustnicy: Długość: 1117,5 cm Szerokość: 16,517,5 cm Wysokość: 9 cm Zacisk panelu przepustnicy: Długość: 10,8 cm Szerokość: 11 cm Wysokość: 9 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.