Menu

KitchenAid - Malakser 2,1 L

Cechy produktu
  • Producent KitchenAid 
Opis

Wielofunkcyjny malakser producenta KitchenAid służy do rozdrabniania produktów stałych tarczami na precyzyjne plasterki i wiórki, a także drobniej nożami, aż do uzyskania całkowicie homogenicznych past i emulsji.

Jest bardzo przydatny na dodatek, kiedy chcemy przygotować kruche ciasto czy puree warzywne. Nowa, kompaktowa budowa urządzenia, zezwala na szybki montaż, łatwiejsze wykorzystywanie i utrzymanie malaksera w czystości.

Urządzenie zajmuje na prawdę mało miejsca ponieważ dopełniające akcesoria możesz przechowywać w jego misie. Szczelna misa robocza pozwala na przetwarzanie płynów. A urządzenie myje się praktycznie samo - starczy zmiksować wodą z kroplą detergentu.

wykorzystanie: - rozdrabnianie twardych i miękkich produktów (np. Warzyw, owoców, mięsa, ryb, zielonych ziół, orzechów,- miksowanie aż do homogenicznej postaci (np. Purée, hummus, pasty),- krojenie w plasterki i tarcie na grubsze wiórki,- wyrabianie ciasta kruchego i naleśnikowego.Wyposażenie standardowe:- tarcza jednostronna INOX, krojąca na plasterki o grubości 6 mm,- tarcza dwustronna INOX, krojąca na plasterki 2 mm i niezbyt grube wiórki,- tarcza dwustronna INOX, krojąca na plasterki 4 mm i niezbyt grube wiórki,- trzpień montażowy tarcz i ostrzy,- ostrze uniwersalne INOX, do purée, past kanapkowych, sosów, salsy,- ostrze do szybkiego przygotowania ciasta kruchego,-misa o pojemności 2,1 L, ze szczelną pokrywą na zawiasie, zamykaną na zatrzask: w misie mieszczą się i wygodnie przechowują wszystkie akcesoria.- pokrywa misy z podajnikiem z popychaczem w dwóch wymiarach.

Mniejszy ma w dnie otwór do wkraplania płynnych składników (np. Oliwy),- panel sterowania składa się z trzech podświetlanych przycisków, które obsługują dwie prędkości pracy i tryb puls/wyłącznik. Informacje techniczne:- moc: 250 W,- obroty na minutę (RPM): 750 - 1500,- materiał korpusu: tworzywo nienaturalne,- materiał misy i pokrywy: tworzywo wolne od BPA,- materiał ostrza i tarcz: stal nierdzewna,- wymiary towaru (wys./średnica): 42 cm / 18.5 cm,- rozmiary opakowania (wys.

x szer. X dł.): 41 x 32 x 25 cm,- długość przewodu zasilającego: 91 cm,- gwarancja: 2 lata.Uwagi do użytkowania sprzętu:- należy unikać rozdrabniania kostek lodu i mrożonek,- nie należy rozdrabniać suchych nasion fasoli, kawy, czy gałki muszkatołowej,- całkowite wypełnienie misy produktami wpływa niekorzystnie na efekt jednorodnego rozdrobnienia,- rozdrabnianie tarczami lepiej jest prowadzić na prędkości 2,- ostrze uniwersalne INOX zaleca się myć ręcznie i unikać zmywarki.

Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą producenta KitchenAid w Polsce. Kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.