Menu

KitchenAid - Malakser 3,1 L

Cechy produktu
  • Producent KitchenAid 
Opis

Wielofunkcyjny malakser producenta KitchenAid służy do rozdrabniania produktów stałych tarczami na precyzyjne plasterki i wiórki, a także drobniej nożami, aż do uzyskania w całości homogenicznych past i emulsji.

Model ten został na dodatek urozmaicony o funkcję krojenia w kostkę! Jest bardzo przydatny ponadto, kiedy chcemy przygotować kruche ciasto czy puree warzywne. Nowa, kompaktowa kompozycja urządzenia, zezwala na szybki montaż, łatwiejsze stosowanie, a także utrzymanie malaksera w czystości.

Malakser bardzo duży podajnik z otworami w aż trzech wymiarach, co pozwala na ich krojenie jednocześnie wzdłuż jak i w poprzek. Zaimplementowany w urządzeniu system precyzyjnego krojenia umożliwia nastawienie pożądanej grubości krojonych plasterków, równocześnie twardych jak i miękkich produktów.

Grubość plasterków ustawiamy za pomocą przełącznika nastawu grubości umieszczonego w pokrywie. Ponadto jest nietrudny w użyciu, bo wszystkie jego akcesoria świetnie mieszczą się i przechowują bezpośrednio w misie roboczej.

Przygotowane produkty można ponadto w niej przechować na później w lodówce, używając przypasowanej przykrywki w miejsce pokrywy. Wykorzystanie:- rozdrabnianie twardych i miękkich produktów (np. Warzyw, owoców, mięsa, ryb, zielonych ziół, orzechów,- mieszanie aż do homogenicznej postaci (np.

purée, hummus, pasty),- krojenie w plasterki o wybranej grubości, - tarcie na niepokaźne i grubsze wiórki,- wyrabianie ciasta kruchego i naleśnikowego,- ubijanie białek,- krojenie w kostkęWyposażenie standardowe:-ostrze uniwersalne tworzone ze stali rdzoodpornej rozdrobni zioła, orzechy, czekoladę, posieka miękkie mięso, rybę.

Pomoże w produkcji sosów, dressingów, past, hummusu i pesto. -ostrze do ciasta wykonane z tworzywa służące do wyrabiania ciasta kruchego albo makaronowego -dwustronna tarcza tnąca posłuży do tarcia warzyw korzeniowych, twardych serów lub czekolady na małe i przeciętne wiórki-tarcza do plasterków z nastawem grubości wyposażona w ząbkowane ostrze pokroi miękkie owoce i warzywa z twardą skórką takie jak pomidory.

Natomiast przełącznik nastawu grubości umieszczony jest bezpiecznie w pokrywie.-pakiet do krojenia w kostkę służy do rozdrabiania owoców i warzyw w 3D, w komplecie przyrząd do usuwania pozostałości warzyw i owoców z kratki tnącej-dwuczęściowy adapter napędowy do wykorzystania z ostrzami (dolny) i z tarczami (górny) montowanymi na trzpieniu napędowym dnie misy-pokrywka użytkowana do przechowywania gotowych produktów w lodówce, wykorzystywana zamiennie w miejsce pokrywy z podajnikiem-misa robocza 3,1l tworzona z tworzywa bez BPA -uchylna pokrywa z podajnikiem wytwarzana z tworzywa bez BPA.

Zamykana na zatrzask i uszczelniona na obwodzie broni przed przeciekaniem zawartości misy i zezwala na miksować zupy i sosy-przełącznik nastawu grubości plasterków znajduje się w pokrywie i współpracuje z tarczą do krojenia-trzyczęściowy popychacz z wkraplaczem oliwy wyprodukowany z tworzywa bez BPA, umieszczony w obfitym otworze wlotowym/ podajniku malaksera informacje techniczne:-moc:400 W-silnik:DC prądu stałego-napięcie: 220 - 240V-częstotliwość: 50 / 60 Hz-obroty na minutę (RPM): 750 - 1500 (niska)1600 (średnia)2000 (funkcja pulsowania)-objętość całkowita misy: 3,1 L-materiał korpusu: tworzywo nienaturalne-materiał misy i pokrywy: tworzywo wolne od BPA (Tritan)-materiał ostrza i tarcz: stal nierdzewna-długość przewodu zasilającego: 91 cm-rozmiary artykułu (wys.pełna/średnica podstawy): 46 cm / 22 cm-wymiary opakowania (wys.

x szer. X dł.): 27 x 49 x 27 cm-waga netto: 4,5 kg-waga brutto: 5,7 kg-Ggwarancja: 2 lataJesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą firmy KitchenAid w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.