Menu

Dublerka - B.A. Paris, Clare Mackintosh, Sophie Hannah, Holl - książka

Cechy produktu

  • ISBN 9788382150766 

Opis

Wiem, co zrobiłaśWiem, kim jesteśZnam cięNajbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.Cztery dziewczyny, dotąd stwarzające zgraną paczkę, stają się konkurentkami.I piąta, która wydaje się najgroźniejsza, nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.A każda ma swoje tajemnice? mniej albo bardziej niewinne? a niektóre nawet mordercze.MatkiKendall? żona Hollywoodu, która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie.

Carolyn? profesor prawa, w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise? skupiona wyłącznie na swej firmie. Bronnie?genialna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek, choć każda rozumie je po swojemu.CórkiRuby? niestabilna psychicznie intrygantka.

Jess? wyjątkowo utalentowana. Sadie? posiadająca najmniejsze szanse na sukces. Bel? marzenie wszelkich rodziców. Podobnie jak ich matki, różnią się między sobą, a jednak trzymają się razem. Choć w przeszłości doszło między nimi do poważnych konfliktów, które je podzieliły, wybaczyły sobie.

najmocniej prestiżowa w Londynie szkoła sztuk scenicznych jest jednak miejscem, gdzie ambicje dziewcząt ścierają się w sposób, który może skończyć się tragicznie.Ta nowaJej pojawienie się miało załagodzić relacje pomiędzy czwórką uczennic.

Tymczasem konflikty eskalują do tego stopnia, że zagraża to już nie tylko zdrowiu psychicznemu dziewcząt, ale też ich życiu.Ktoś sieje terror i szkoła rozpoczyna przypominać kłębowisko żmij.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.