Menu

Dziedzictwo /. Rosyjska księżniczka / Odzyskana korona / Trzeci dziedzic Monika Skabara (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788367069106 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Monika Skabara 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 824 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Silne kobiety, mafijne porachunki i pożądanie, którego nie da się okiełznać. Linia Dziedzictwo spod pióra Moniki Skabary to aż trzy tomy emocjonujących przeżyć, niebezpiecznych zagrywek i znacznych namiętności.

TOM 1: „Rosyjska księżniczka” Sasza Askarowa, jedyna córka rosyjskiego mafiosa, to kobieta, z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie, teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania.

Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swego ojca. Antonio Morinello, syn włoskiego capo, ma Saszę na celowniku. Zrobi wszystko, żeby ją zdobyć. W ramach rozejmu pomiędzy rodzinami zmusza jej ojca do oddania mu córki.

Sasza nie jest jednak typem kobiety, którą można sobie przekazywać jak trofeum. Czy ślub, który scali te dwie rodziny, położy kres wojnie pomiędzy rosyjską i włoską mafią? TOM 2: „Odzyskana korona” Juri Dunajew osiadł w Londynie, aby stamtąd kierować rozrastającym się imperium.

Bycie zwykłym żołnierzem to nic skomplikowanego, ale rządzenie jako szef to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności. Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami.

Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Wie, że będzie tu bezpieczna. Przecież nie tylko ochrania ją Maksim, przy którym dorastała, lecz sama potrafi dużo więcej, niż przyznałaby się choćby swojej babci.

Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia. Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat.

Czy to ryzyko się opłaci? TOM 3: „Trzeci dziedzic” Vincenzo Morinello ma dosyć bycia najmłodszym synem w królewskiej rodzinie mafijnej. To na niego za każdym razem spada najgorsza robota, to on musi sprzątać po swych braciach, a przy tym nikt nie liczy się z jego zdaniem.

Postanawia w końcu zapracować sobie na odpowiednią pozycję w rodzinie. Wyjazd do Los Angeles może być jego szansą – jeśli uda mu się odnaleźć enigmatycznego Wilka, który okrada ich transporty, może bracia w końcu zaakceptują go jako równego sobie.

Mona skrywa niejedną tajemnicę. Jest zdeterminowana, silna i pełna gniewu – to mieszanka, która powoduje, że lepiej schodzić jej z drogi. Wraz z przyjaciółmi zaczyna vendettę przeciwko rodzinie Morinellich, a najkorzystniejszym sposobem, by dorwać głowę rodu, jest najmłodszy z braci.

Vincenzo okazuje się jednak wielkim zaskoczeniem. Tytuł pakiet Dziedzictwo / Rosyjska księżniczka / Odzyskana korona / Trzeci dziedzic Autor Monika Skabara Wydawnictwo kobiece EAN 9788367069106 ISBN 9788367069106 Kategoria Literatura\Erotyczna ilość stron 824 Rok wydania 2022 Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.