Menu

Książka Kamasutra 2.0 | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu

  • ISBN 9788328068933 
  • Ilość stron 224 

Opis

Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najistotniej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.

Każda pozycja pokazana jest poprzez rysunek, a także opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków oraz wskazujący na konkretne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.

jak opanować dany układ i ikonkami prezentującymi stopień „choreograficznych” trudności. Ponadto na osobnych rozkładówkach czytelnik odszuka 12 prędkich lust lessons na rozmaite niebanalne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.

Godny polecenia jest również rozdział „prędki dobór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najkorzystniejszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności i wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.

O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,przez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te klasyczne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.