Menu

Liga Sprawiedliwości Tom 8 Wojna Darkseida Część 2 - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 300 zł. (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328127005 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Johns Geoff, Fabok Jason 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 204 
Opis
Ósmy tom linii o grupie superbohaterów powołanej,bronić ludzkość przed zagrożeniami z kosmosu. Fabularne zamknięcie szeroko zakrojonej intrygi rozpoczętej w tomie siódmym. W następstwie wybuchu mocy po śmierci Darkseida niektórzy członkowie Ligi Sprawiedliwości uzyskali niezwykłe talenty. Superman, Batman, Flash, Shazam, Green Lantern i Lex Luthor zostali przeobrażeni w Nowych Bogów. Choćby dla superbohaterów tak duże zdolności są niewyobrażalne. Niestety, herosi równocześnie coraz bardziej tracą swe człowieczeństwo... Tymczasem Wonder Woman, której nie objęła boska przemiana, musi podjąć walkę, żeby ocalić świat przed uszkodzeniem z ręki Anty-Monitora. W tym celu zacznie szukać pomocy u największych wrogów: przybyszy z innej rzeczywistości stwarzających Syndykat Zbrodni! Na scenie pojawi sięmocna Grail, córka Darkseida, która ma własne plany co do przyszłości wszechświata. Opowieści o Lidze zostały napisane przez Geoffa Johnsa, scenarzystę posiadającego na koncie sporo bestsellerowych dzieł (Aquaman, Green Lantern, Justice League, Superman, Batman), a narysowane między innymi przez szanowanego grafika Jasona Faboka (Detective Comics, Batman, Superman/Batman).
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.