Menu

Łzy walki - Brigitte Bardot (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788308068373 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Brigitte Bardot 
  • Wydawnictwo Literackie 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2019 
Opis

„Ofiarowałam kiedyś swoją młodość i urodę mężczyznom. Dziś ofiarowuję swoja mądrość i doświadczenie zwierzętom” Była symbolem seksu, gwiazdą kina i utalentowaną piosenkarką. Tuż przed swymi czterdziestymi urodzinami Brigitte Bardot zaszokowała świat, rezygnując nagle i nieodwołalnie ze genialnej filmowej kariery.

Wszystko po to,w całości poświęcić się najważniejszej misji swego życia. Walce o prawa zwierząt. Zabijanie drewnianą pałką dwutygodniowych minimalnych fok, okrutny rytualny ubój w rzeźniach, używanie zwierząt w ogrodach zoologicznych i cyrkach.

Koszmary, których była świadkiem, tylko umocniły w niej przekonanie, że w walce o elementarny szacunek dla każdej odczuwającej cierpienie istoty, nie może być żadnych kompromisów. Łzy walki to nie tylko porywający humanitarny apel jednej z najistotniej znanych obrończyń zwierząt.

To także poruszająca autobiografia i życiowe credo niesamowitej kobiety – impulsywnej, zdeterminowanej i nieustraszonej. Kontrowersyjność, którą od lat wytykają jej niektórzy politycy i bezduszne korporacje, pozwoliła jej uczynić dla dobra zwierząt więcej aniżeli komukolwiek innemu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.