Menu

Na lodzie - Małgorzata Falkowska

Cechy produktu

  • ISBN 9788379954681 
  • Ilość stron 280 

Opis

Uczestnictwo w olimpiadzie to cel każdego sportowca. Dla Leny, łyżwiarki figurowej, kwalifikacja na igrzyska w Pjongcznagu to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Gdy niefortunny wypadek zaprzepaszcza jej szansę na udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, dziewczyna się załamuje.

Bliscy, martwiąc się o nią, zapisują łyżwiarkę na terapię do Krzyśka Łukaszewskiego, który jak nikt inny wie, co znaczy stracić wszystko, o czym się marzyło. Czy Luki pomoże Lenie na nowo uwierzyć w siebie? A może to ona okaże się jego lekiem w walce z demonami przeszłości i ciężką chorobą.

Małgorzata Falkowska boleśnie ukazuje, jak jedna sekunda potrafi pogrzebać nasze największe marzenia. „Na lodzie” to książka pełna emocji i walki odzyskanie siebie i swojej wewnętrznej siły do życia. Polecam.

- Aleksandra Rak, autorka powieści Echo Kolejna wyśmienita książka Gosi Falkowskiej! O marzeniach, o które warto walczyć i o uczuciu, które potrafi przenosić góry albo kruszyć lód. Autorka jest królową emocji i niespodzianych plot twistów, co udowodniła w tej powieści.

Opowiedziana w książce historia przyprawi Was o szybsze bicie serca, sprawi, iż wylejecie morze łez i długo będziecie dochodzić do siebie. Kac książkowy gwarantowany! - Monika Maliszewska, @maitiri_books Małgorzata Falkowska przeniosła swoje dziecięce marzenie na karty powieści i wiecie co? Zrobiła to w tak ładny sposób, iż sama chciałabym jeździć na łyżwach tak, by mógł podziwiać mnie cały świat!

A historia miłosna wplątana w tę powieść często wycisnęła z moich oczu łzy. Autorka ten rok literacki otwiera w wielkim stylu! - Magdalena Szymczyk, Czytam w pociągu „Na lodzie” to jedna z tych historii, które zostają z nami na dłużej.

Małgorzata Falkowska mówi o straconych i odzyskanych marzeniach, o tym, co nas wytwarza i niszczy, a z reguły mówi o nienawiści… która wyniszcza. Ta historia roztrzaska wasze serca na znikome kawałeczki, ale czy poskłada je z powrotem? - Justyna Leśniewicz, Książko, miłości moja Ogień i lód: obok tego połączenia nie mogłam przejść obojętnie.

Opowieść o pasji i spełnianiu marzeń, lecz i o bólu oraz utracie chęci do życia. Lena i Krzysiek nie znali się, gdy byli gwiazdami na lodzie, ona — łyżwiarka figurowa, on — hokeista, oboje w szczytowych formach.

Jednak życie ekspresowo daje, co zabiera, a nie na każdego czeka szczęśliwe zakończenie. Czy bohaterowie pozbierają stłuczone kawałki swojego życia? A może utraconego sensu życia nie da się odzyskać? Przygotujcie się: gorące sceny tej historii stopią nie jeden lód.

- Marta Lis, @pannafox Historia Leny i Krzysztofa sprawiła, że moje serce pękło… Małgorzata Falkowska stworzyła stanowczo przejmującą, piękną i jednocześnie bolesną opowieść, która udowadnia, iż jeden impuls, jedno nieoczekiwane wydarzenie jest w stanie wywołać lawinę zmian w naszym życiu.

niezbędnie przeczytajcie! Serdecznie polecam! - Hanna Smarzewska, Nie oceniam po okładkach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.