Menu

Nadwaga i otyłość. Interwencje psychologiczne - Aleksandra Łuszczyńska - Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788301153212 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Łuszczyńska Aleksandra 
  • Wydawnictwo WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN 
  • Ilość stron 312 
Opis
Książka:
pokazuje podstawowe zagadnienia dotyczące nadwagi i otyłości,
krytycznie analizuje koncepcje teoretyczne użytkowane jako podstawy interwencji psychologicznych służących leczeniu i prewencji otyłości,
przybliża standardy przeprowadzania eksperymentów, służących testowaniu wpływu określonych czynników na ludzkie zdrowie,
gromadzi opisy interwencji psychologicznych oraz ocenę ich skuteczności.

Gwałtowny wzrost częstości występowania otyłości i nadwagi w ostatnich latach sprawił, że problemy związane z nadmierną wagą znalazły się w centrum zainteresowania praktyków zajmujących się zdrowiem, jakością życia, funkcjonowaniem społecznym i psychicznym. Proponowana książka mieści przegląd najnowszych badań światowych dotyczących tego, jak psychologowie oddziałują na ludzi, aby rozpoczęli i utrzymali energiczny tryb życia i zalecaną dietę.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.