Menu

Odnawiam dusze Piosenki, ludzie, czas - Jacek Cygan

Cechy produktu
  • ISBN 9788324056262 
  • Autor Jacek Cygan 
  • Wydawnictwo Znak literanova 
  • Ilość stron 432 
Opis

Piosenki, które nuci cała Polska. Ludzie, których nigdy nie zapomnimy. Czas, który pozostał w naszych sercach. Korzystny autor tekstów to ktoś, kto słowami odmienia ludzkie dusze. Można żeby rzec – odnawia je.

Nikt nie wie tego lepiej niżeli Jacek Cygan, który odnawia dusze, pisząc inspirujące, dowcipne i wzruszające teksty. Wszyscy je znamy, ale za ich powstaniem często kryją się tajemnice, które dzisiaj możemy odkryć.

W książce wyszukamy niezwykle osobiste wspomnienie o Zbyszku Wodeckim, niezwykłe historie o tym, jak na prośbę Anny Dymnej pan Jacek napisał piosenkę specjalnie dla Ewy Błaszczyk albo jak dla Grzegorza Markowskiego w jedną noc stworzył jeden z największych przebojów Perfectu.

Poznamy również historię Edyty Górniak, która nie obawiała się pewnej nocy sama wyruszyć w podróż pociągiem pełnym rezerwistów. Wymarzona lektura dla sympatyków książki Życie jest piosenką Jacka Cygana. W zabawnych i wzruszających opowieściach kryje się prawda o niezwykłych artystach, ich osobowościach i talencie.

O ludziach nad wyraz nam bliskich, jak starzy, dobrzy znajomi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.