Menu

Program ter.-eduk. dla dzieci zagrożonych autyzmem (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788361022466 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Agnieszka Bala 
  • Wydawnictwo Arson 
  • Ilość stron 40 
  • Rok wydania 2018 
Opis

Przedstawiony program jest próbą określenia kierunku terapeutycznego i edukacyjnego w sytuacji pracy z dzieckiem zagrożonym autyzmem i autystycznym we wczesnym okresie jego rozwoju.Doświadczenie autorki w pracy z tymi dziećmi przedstawia, że jest to realne, choć niekoniecznie proste.Z jednej strony dzieci z tym zaburzeniem są nieprzewidywalne, z drugiej jednak powinny posiadać możliwość rozwijania umiejętności zgodnie z programem wyodrębnionym poprzez naturę.

Wiedza na temat rozwoju dziecka daje możliwość dokładnego konstruowania programu terapeutycznego dla dzieciautystycznych. Wiemy, że osiągniecie kolejnych kamieni milowych w rozwoju, warunkuje dalszy cykl terapeutyczny i edukacyjny.Każda pojawiająca się umiejętność jest bazą dla następnego etapu.

Metoda krakowska, która jest podstawą tego opracowania, pozwala zaplanować pracę krok po kroku, zgodnie z etapami rozwoju dziecka oraz daje możliwość wykorzystywania szerokiego wachlarza technik terapeutycznych i edukacyjnych.Program Terapeutyczno-Edukacyjny dla Dzieci Zagrożonych Autyzmem i Autystycznychprzedstawia propozycję pracy w ramach:wczesnego wspomagania rozwoju dzieckaedukacjiterapii

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.