Menu

Biurko ergonomiczne CLASSIC B, prawe, buk

Cechy produktu
  • Producent B2B Partner 
  • Rodzaj biurko 
  • Szerokość 140 cm
  • Głębokość 80 cm
Opis

Korpusy są tworzone z płyty LTD o grubości 18 mm w jednej wersji kolorystycznej z krawędzią ABS 1 mm, plecy szaf są tworzone z płyty LTD o grubości 8 mm. Z uwagi na obustronne wykończenie części tylnej nadają się do postawienia w wolnej przestrzeni.

Rozwiązanie techniczne wysokiej jakości zagwarantuje solidność i stabilność towaru. Półki drewniane są przymocowane za pomocą metalowych kołków, które uniemożliwiają ich niechcianemu wysunięciu. W przypadku modułu wysokościowego 5M jedna z półek jest stała.

Z uwagi na krawędzie ABS szafy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniona jest wyższa niepodatność płyty LDT na działanie nadmiernej wilgoci. Ważną właściwością szaf drewnianych jest rektyfikacja 15 mm.

Oferta gromadzi szafy z przeszklonymi drzwiami skrzydłowymi o grubości 6 mm, szafy z drzwiami z płyty LTD o grubości 18 mm i krawędzią ABS 2 mm, obydwie wersje z uchwytami Paloma i jakościowymi zawiasami drzwi, które wygodny dostęp dzięki możliwości otwarcia skrzydeł...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.