Menu

Ayala KID LUX Fotelik fryzjerski z guzikami dla dzieci

Cechy produktu

  • Producent Ayala 

Opis

Czy pamiętasz o tym,wykonywanie usług fryzjerskich w sytuacji najmłodszych wymaga od Ciebie zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa? Jeśli Ci potrzeba bezpiecznego, poręcznego i eleganckiego fotelika dla najmłodszych zwróć uwagę na Ayala KID LUX Fotelik fryzjerski z guzikami dla dzieci, który powstał z myślą o dziecięcym komforcie.

Ayala KID LUX Fotelik fryzjerski z guzikami dla dzieci – znakomity dla najmłodszych

Mali miłośnicy strzyżenia będą zachwyceni propozycją fotelika specjalnie im dedykowanego, którego autorem jest producent Ayala. KID LUX z guzikami to nie lada gratka dla entuzjastów niebanalnych i niebanalnych mebli fryzjerskich. Fotelik można prosto dopasować do stylistyki każdego wnętrza, ponieważ typ tapicerki można wybierać z bogatej palety wzorów i barw. Siedzenie fryzjerskie dla najmłodszych zostało zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa, które unieruchamiają malucha w czasie wykonywania zabiegów fryzjerskich i bronią go przed upadkiem z wysokości.

wymiary: 40x45x55cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.