Menu

Ciemnoszary hamak do pokoju dziecięcego - Malis

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

pomieszczenie dziecięcy to miejsce, które ma ogromny wpływ na rozwój najmłodszych. To prywatna przestrzeń w której maluch rośnie, dojrzewa i kształtuje swoją osobowość. Właśnie dlatego urządzenie go w stosowny sposób jest stanowczo ważne. W każdym trafnie urządzonym pokoju musi znajdować się "baza" w której maluch będzie mógł wyciszyć emocje i rozładować stres. Dlatego z myślą o najmłodszych producent Elior stworzyła hamak do pokoju dziecięcego Malis w odcieniu ciemnoszarym! Podaruj dziecku radość i niemało pozytywnych chwil dzięki magicznemu hamakowi Malis!

Magiczna przestrzeń "ładująca baterie"

lubisz się huśtać? Mam wrażenie, iż każdy z nas w duchu odpowiada na to pytanie twierdząco. Huśtanie rozładowuje stres i pozwala wyciszyć emocje, na dodatek relaksuje i regeneruje siły. Nie ma nic przepiękniejszego aniżeli beztroska chwila w bujającym hamaku! A kto powiedział, iż hamak może być tylko na dworze? To perfekcyjne rozwiązanie do stworzenia przyjemnej strefy relaksu w pokoju dziecka. Miejsca w którym wszystkie troski odejdą na bok, a maluch poczuje się bezpieczny i radosny. Poznaj opinię mężczyzny Wojciecha z Krakowa, który kupił właśnie hamak Malis producenta Elior: " Kilka miesięcy temu zamontowaliśmy w pokoju chłopaków zakupiony w internecie hamak Malis. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że będzie on cieszył się tak obfitym zainteresowaniem. Pierwszym i oczywistym przeznaczeniem jest zabawa, wolne chwile mijają w nadzwyczajnej atmosferze - ale zauważyłem, iż jednak nie tylko o to chodzi. Ten genialny, wiszący u sufitu kawałek wyjątkowo miękkiego materiału służy także do rozładowywania negatywnych emocji. W momencie gdy któryś z chłopców jest wkurzony (przede wszystkim oczywiście chodzi o jakąś decyzję rodziców) zaczyna się huśtać. Im więcej negatywnych emocji, tym wyżej szybuje hamak. Codziennie stosowany jest do odpoczynku po powrocie z przedszkola lub szkoły - zaraz po wejściu do domu i odłożeniu kurtki kroki zmierzają ku hamakowi. Po kilku minutach bujania można zająć się innymi sprawami. Niesamowita jest także szybka regeneracja sił - po krótkiej drzemce z lekkim bujaniem, nieduża maruda budzi się w idealnym

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.