Menu

Dostawka, 800 x 800 x 742 mm, buk

Cechy produktu
  • Producent B2B Partner 
Opis

Ramowa podstawa wyprodukowana jest poprzez cztery nogi, dwa nośniki i dwa aluminiowe profile. Nogi o kwadratowym przekroju 50 x 50 mm w górnej części są przymocowane złączem śrubowym do nośnika i razem z nim tworzą jedną całość - "bok stołu".

Podstawa stworzona jest ze stali i malowanie wysokiej jakości farbą proszkową epoksydowo-poliestrową. Nogi zaopatrzone są w śruby rektyfikacyjne 15 mm do wyrównywania nierówności podłogi. Wysokość stołu: 742 mm.

Wykończenie metalowych części nóg epoksy-poliestrową farbą proszkową, która gwarantuje wysoką wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia specyficzne dla pomieszczeń biurowych. Blat roboczy tworzony jest z LTD 25 mm i oklejony obrzeżem ABS.

Jakość stołu gwarantuje atest potwierdzający zgodność z europejskimi standardami i wymogimi ergonomicznymi dotyczącymi tego typu mebli. Blaty stołowe produkowane są z materiału na bazie drewna w modelu LTD 25 mm z obrzeżem ABS grubości 2 mm.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.