Menu

Drewniana konsola w stylu antycznym - Rivis

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

lubisz otaczać się zabytkowymi przedmiotami z dawnych czasów, które mają ogromną wartość kolekcjonerską lub sentymentalną? Każdy, choćby najdrobniejszy antyk to historia, którą na pewno warto poznać oraz zapamiętać. Rzeczy te bez wątpienia wprowadzają do naszego życia oryginalne piękno oraz jednostkowość. jednakowo dotyczy się to mebli. Jeśli do stylu antycznego dodamy nad wyraz ważny aspekt ochrony środowiska naturalnego, to otrzymamy bardzo cenne połączenie. Taka właśnie jest konsola Rivis marki Elior. Poznaj bliżej wszystkie jej atuty!

Wysoka funkcjonalność oraz antyczny styl

Rivis to drewniana konsola zaprojektowana w nieprzemijającym stylu antycznym, która z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem do Twojego domu. produkowana kompletnie z drewna pochodzącego z odzysku jest szczególnie jednostajna oraz wytrzymała. Przestronny blat pozwoli na bezpieczne ustawienie na nim wazonu z kwiatami, fotografii oprawionych w ramki czy napojów albo koszy z owocami. 3 ergonomiczne i pojemne szuflady, a także przestronna półka zapewnią wystarczająco dużą ilość miejsca do przechowywania wszelkich niezbędnych w powszednim życiu drobiazgów. Każdy egzemplarz konsoli jest wykonywany ręcznie. Wykwalifikowani specjaliści producenta Elior z największą dokładnością przekształcają drewno pochodzące z recyklingu w wyjątkowe meble, które są wytrzymałe i oryginalne, poprzez co nigdy nie będzie dwóch takich samych modeli Rivis! Dzięki przemyślanej konstrukcji mebel ten znakomicie sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju czy gabinecie, oszałamiając wszelkich swym niebanalnym, antycznym wyglądem.

Niesamowicie długa żywotność

Niektórzy sądzą, że drewno pochodzące z odzysku jest o mnóstwo słabsze i gorsze od innych materiałów. To zwykły i nieprawdziwy mit! Materiał ten posiada wszystkie najlepsze atrybuty pochodzące od wielu gatunków drzew takich jak: dąb, sosna, akacja, mango oraz wielu innych. Dzięki czemu może poszczycić się niesamowitą wytrzymałością oraz odpornością na zaplamienia czy uszkodzenia mechaniczne. Ślady zużycia i widoczna struktura słojów nadają dopełniającego wyglądu, a także powodują, że każdy mebel ma swoją własną historię oraz "duszę". budowa konsoli Rivis jest wykonana kompletnie z tego właśnie materiału, co sprawia, iż bez przeszkód będzie służyć Ci przez mnóstwo lat! Zapomnij o tandetnych meblach konkurencji, które trzeba

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.