Menu

Stolik barowy z drewna tekowego – Maxel

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Maxel 3X to stolik barowy, który przykuwa uwagę swoim nowoczesnym wyglądem będącym synonimem elegancji. Ten mebel jest nie tylko niezwykle użyteczny, ale też stanie się największą ozdobą Twojego salonu albo kuchni. Jeśli szukasz więc połączenia trwałych tworzyw, które razem tworzą przekonujący wizualny efekt, to warto zastanowić się nad kupnem tego produktu marki Elior.

Jakość, którą pokochasz

Jeśli jeszcze nie znasz materiału meblarskiego, jakim jest drewno tekowe, już dziś musisz to zmienić! Ten pochodzący z Indonezji surowiec jest uważany za jeden z najkorzystniejszych gatunków drewna. znamionuje go adekwatna twardość, elastyczność, znaczna trwałość, dzięki temu mebel Maxel 3X posłuży Ci na długie lata. Zwróć także uwagę na wyraźne, niejednolite usłojenie towaru firmy Elior i ciepły brąz jego blatu. Wszystkie te właściwości stanowią o jego wyjątkowości.

Trwały ascetyczniec, z którego wyprodukowano stolik barowy Maxel 3X, w dodatku zabezpieczono szlifując go, a na końcu lakierując. Każdy z tych etapów produkcji odbył się z zachowaniem należytej precyzyjności tak, by zachować naturalne wykończenie mebla. Dlategoartykuł firmy Elior kompletnie tworzono ręcznie. Uwzględniając wszystkie powyższe metody konwersacji artykułu, stolika barowego Maxel 3X można używać także na zewnątrz. Poza tym drewno tekowe zawiera również dużo naturalnych olejów oraz kwas krzemowy, który sprawia,minimalistyczniec ten nie wchłania wody, więc jest odporny na różne warunki pogodowe. nieprzeciętnym dopełnieniem stolika Maxel 3X są natomiast jego stalowe nogi malowane proszkowo utrzymane w szarym kolorze. Ten dodatkowo akcentuje industrialny charakter mebla. Oprócz tego nogi stołu są też zakończone żeliwnymi kółkami, które upraszczają jego przesuwanie.

rewelacyjny w każdym wnętrzu

Stoliki z drewna tekowego niezmiennie cieszą się olbrzymią popularnością. Powodem tego jest fakt, że w tym minimalistyczncu jest coś autentycznego. Poza tym materiał będzie służył Ci przez lata i stworzy w każdym domu przytulną atmosferę. fason industrialny, w którym wytwarzany został mebel Maxel 3X to kwintesencja minimalizmu, która kojarzy się z naturą i emanuje ciepłem. Ten

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.