Menu

Stolik barowy z szafką Laren – biały i naturalny

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

W meblach cenisz prostotę, a zarazem ich szlachetność? Twoja jadalnia nie jest zbyt obfita? Wierzymy, że u nas możesz znaleźć stół jadalniany swych marzeń. Jest nim stolik barowy z szafką Laren o białym odcieniu i o naturalnym blacie. Wybierz tę propozycję i ciesz się stylowym wystrojem Twojego mieszkania!

Dwa w jednym i efekt „wow" gwarantowany

Stolik barowy Laren niewątpliwie będzie wysmakowanym dodatkiem do Twojej kuchni czy jadalni. Wszystko dzięki jego postępowemu wzornictwu i formie. Pierwszym elementem mebla jest spora szafka, w której możesz schować niemało przedmiotów, żeby zaoszczędzić niemało miejsca w Twoim mieszkaniu. Drugą częścią jest natomiast blat połączony z podstawą. Zwróć także uwagę na ramę stolika w kształcie litery L, dzięki której na każdej płaszczyźnie będzie on stać stabilnie. Całość buduje mebel o optymalnej wysokości i konstrukcji stanowiący znakomitą alternatywę dla małych przestrzeni.

produkt Laren wyprodukowano z potężnej i trwałej płyty z cząstek lignocelulozowych. Designerski blat o grubości aż 32 mm wyprodukowany został ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności, a także innych funkcji konstrukcyjnych. Materiał ten łatwe i szybkie czyszczenie, co jest szczególnie istotne przy wyborze wyposażenia do lokali gastronomicznych i wszędzie tam, gdzie meble posiadają posiadać kontakt z pożywieniem albo napojami. W dodatku, nabywając nasz stolik barowy, stawiasz na bezpieczeństwo, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencyjnych wyrobów technika Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w trafnym stanie.

Minimalizm jest w cenie

postępowy kształt stołu Laren można zespolić do wielu rodzajów i stylów mebli. Można wręcz stwierdzić, że od kilku sezonów sporym trendem jest łączenie przeróżnych meblowych stylistyk. Potwierdza to nasz towar, który nadaje się do anturażu utrzymanym w stylu bezkompromisowym czy tradycyjnym.

Jeśli chodzi zaś o odcienie, to warto wybrać produkty zbliżone do gamy kolorystycznej stolika barowego Laren, czyli do białego i naturalnego odcienia lub postawić na całkowity kontrast. Jedno i dr

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.