Menu

Stolik typu konsola ze stalowymi nogami - Alpina

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Proste rozwiązania posiadają jedną niezwykłą cechę. Są ponadczasowe. Najprostszym wynalazkiem człowieka jest koło. Przedmiot wynaleziony około 3500 roku przed naszą erą jest używany bez zmian praktycznie do teraz. sporo osób znajdując coś nowego, planuje niełatwe układy, jednak kiedy pojawia się potrzeba zastosowania koła nikt się nie zastanawia tylko używa sprawdzonego rozwiązania. Ta ponadczasowość i prostota została przeniesiona do niezwykłego stołu typu konsola Alpina firmy Elior.

nieśmiertelna forma ukryta w prostocie

Tak jak prostota koła powoduje,poprzez mnóstwo lat każdy go używał i używa do teraz tak minimalizm niezwykłej konsoli Alpina zapewnia nieprzemijalnieść. Prosty drewniany blat zniewala swoją niezwykłą formą. Jego wymiary zostały tak przemyślane, by zwracać uwagę. Już z drugiego końca pokoju każdy dostrzeże niezwykłą strukturę obrobionego drewna. duża grubość blatu sprawia, że stolik nie ugina się, ani nie wykrzywia. Jest to ważne w przypadku mebli, na których mogą stać dosyć ciężkie przedmioty. w dodatku jego gładka, przyjemna w dotyku faktura pozwala bezproblemowo korzystać ze stołu nie drażniąc skóry. Tak jak koło zostało wynalezione w potężnym celu ułatwienia transportu ciężkich przedmiotów tak firma Elior zadbała, by stół Alpina spełniał swoje zadania najlepiej jak tylko się da. Całość została podtrzymana na grubych, stalowych nogach w zarysie ramki. Zapewnia to równy rozkład ciężaru i równoważy całą konstrukcję. Dzięki temu konsola nie będzie kołysała się jak typowy stół na czterech nogach.

Materiały mnóstwo lat wykorzystywania

Blat niezwykłej konsoli Alpina został wytworzony z naturalnego starego drewna. Takie drewno atrybuty wielu gatunków pomiędzy innymi: drewna tekowego, drewna mango albo akacji. Każdy etap procesu przygotowywania drewna zostały wyprodukowany z niezwykłą precyzyjnością oraz dbałością o szczegóły. Polerowanie, malowanie, a także lakierowanie były czynnościami, które wymagały największej uwagi. Dopilnowano,w trakcie obróbki drewna nie zepsuć jego niezwykłego klimatu kojarzącego się ze starym stołem z duszą. Blat podtrzymują nogi z najwyższej jakości stal nierdzewna. Została ona specjalnie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i porysowaniem. Pozwala to pozbyć się wsze

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.