Menu

Tapicerowane łóżko z zagłówkiem 160x200 Diuna - 48 kolorów

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Co wspólnego ma trytytka z łóżkiem? Pozornie nic nie łączy zwyczajnej opaski zaciskowej z sypialnianym meblem, prawda? także tak myśleliśmy. Do momentu, w którym ktoś z naszego działu projektowego dla żartu ogłosił konkurs na najgorsze łóżko świata. Propozycji padało niemało, od karimaty na podłodze, poprzez spanie na dwóch połączonych fotelach, aż po wersalkę z wystającymi sprężynami. Jednak plebiscyt jednogłośnie i bezsprzecznie wygrało łóżko ze stelażem mocowanym do ramy na plastikowych trytytkach. Ciekawostką jest fakt, iż takie łóżko istniało naprawdę i nie wysypiała się na nim nasza designerka Matylda. Dodatkowo trytytki lubiły psuć się przeciętnie co tydzień i poprzez pewien czas były na topie jej listy zakupowej. W końcu Matylda powiedziała dość i wymyśliła cudownie wygodne, mocne i zjawiskowo ładne łóżko Diuna. teraz także Ty możesz zapomnieć o prowizorce w sypialni i spać na najwygodniejszym łóżku świata. Diuna – komfort jak ze snu!

ekskluzywny design w Twojej sypialni

Tapicerowane łóżko Diuna to propozycja firmy Elior skierowana do osób poszukujących wysokojakościowych mebli w wytwornym wydaniu. Podstawę łóżka Diuna stanowi skrzynia produkowana z naturalnego drewna i płyty meblowej zbudowanej z włókien drzewnych, związków naturalnych i w dodatku uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi w celu zwiększenia trwałości. Na skrzyni obłożonej profesjonalną pianką o grubości T25 i tapicerowanej szlachetną dzianiną welwetową lub trwałą ekoskórą opiera się idealny jakościowo drewniany stelaż produkowany z potężnych sprężynujących listew z naturalnego drewna brzozowego. Tak skonstruowany stelaż upraszcza cyrkulację powietrza pod materacem, co perfekcyjnie wpływa na jakość snu oraz wydłuża żywotność materaca. Wysoki, miękki zagłówek stanowi komfortowe oparcie dla kręgosłupa w trakcie relaksującego czytania przed snem lub leniwych niedzielnych śniadań w łóżku. Dodatkowym atutem tak zaprojektowanego łóżka jest fenomenalny efekt dekoracyjny, dzięki któremu Twoja sypialnia stanie się elitarną domową strefą relaksu i zdrowego snu.


Specjalistyczny materac dla zdrowego snu

stosownie przypasowany, mistrzowski materac jest koniecznym warunkiem pełnowartościowego wypoczynku i zdrowego snu. W trosce o zapotrzebowania swoich klientów firma Elior zaprojektowała aż cztery komfortowe materace, dedykowane do tapicerowanego łóżka Bennet. Wszystkie 4 modele zostały zaopatrzone w system kieszeni Elastic Pocket ze

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.