Menu

Wielokolorowy stół industrialny 80x160 – Veriz 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

lubisz, gdy Twoje meble wyróżniają się na tle innych klasycznych drewnianych modeli? Cenisz sobie minimalizm przełamany atrakcyjnymi akcentami? demonstrujemy Ci stół jadalniany Veriz 3X produkowany z nieprzemijalnego litego drewna z odzysku. Mebel wprowadzi do Twojego wnętrza ciepło i z pewnością zwróci uwagę każdego gościa, który odwiedzi Twój dom.

Elegancja w nowym rozmiarze

Stół Veriz 3X został stworzony z litego drewna z odzysku, któremu niestraszny jest upływ mijającego czasu. Jest wręcz przeciwnie – ten materiał im jest starszy, tym nabiera pokaźniejszego uroku i elegancji. Dzięki temu naturalnemu ascetyczncowi unikniesz nienaturalnego wyglądu swojego wnętrza. Blat stołu ma nie tylko oryginalną strukturę, lecz też charakteryzuje się fantazyjnym kolorem i dużą trwałością.

Lite drewno jest wytrzymałe, a przy tym nad wyraz sprężyste dlatego podkreśla się odpornością na wszelkiego typu niedoskonałości, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania stołu producenta Elior. Blat mebla jest więc wytrzymały na zarysowania, pękanie, a także na działanie wody. Zwróć także uwagę na jego standardowy i wyrazisty rysunek słojów i różnice kolorystyczne, poprzez co nie można pomylić stołu Veriz 3X z żadnym innym meblem. Taki wygląd powoduje, że ten produkt ma spore walory dekoratywne. Dopełnieniem góry są natomiast malowane proszkowo stalowe nogi o szerokim rozstawieniu, a uwagę przyciągają pręty łączące dół blatu z podstawą mebla.

potrzebny stylowy składnik domu

Stół Veriz 3X stanowi centralny punkt spotkań w każdym domu i powinien godnie reprezentować każde mieszkanie. Poza tym jest miejscem, przy którym formuje się sporo wspólnych wspomnień i które zespala domowników. Sprzyja temu jego funkcjonalność i przypasowane odcienie, czyli ciepłe drewno o intensywnym brązowym kolorze, które pomalowano różnokolorowymi farbami, co zestawiono z czarną żelazną podstawą. Taka kolorystyka powoduje, że ten model towaru będzie wspaniale pasował do pomieszczeń utrzymanych w stylu industrialnym, progresywnym czy retro. To współczesny design dla osób uwielbiających meble z duszą. Oprócz tego istotne jest to, iż przy długim stole jadalnianym Veriz 3X może usiąść aż 6 osób równocześnie wtedy kiedy umieścisz go w kuchni, jak i w salonie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.