Menu

GILOTYNA DO CIĘCIA PANELI LAMINOWANYCH

Cechy produktu

  • Producent YATO 

Opis

"Gilotyna do przecinania podłogowych i ściennych paneli laminowanych. Wytwarzana z grubej blachy stalowej. Kompozycja wyjątkowo niesprężysta i niepodatna na odkształcenia wywoływane silnym naciskiem długiego ramienia.

zagwarantuje to łatwość i precyzję cięcia. Maksymalna szerokość cięcia z założonym ogranicznikiem kątowym wynosi 210 mm., pozwala to na przecinanie większości przystępnych na rynku panelio charakterystycznych szerokościach 130, 150, 160 i 190 mm.

Po zdjęciu ogranicznika możemy wykonywać cięcia wzdłużne. Elementy konstrukcyjne i rozwiązania techniczne gwarantujące skuteczne i dokładne cięcie: *stabilny stół o szerokości 100 mm, wsparty na nóżkach z gumowymi podkładkami i otworami do trwałego mocowania *pokaźna długość ramienia ok 520 mm.

minimalizuje siłę nacisku i usprawnia cięcie *Ramie gilotyny zaopatrzone w wysoki, gumowany odbojnik, chroniący dłoń przed przypadkowym przygnieceniem. *Ostrze o specjalnym, bezpiecznym profilu, przecinające panele o grubości do 12 mm.

*Dodatkowy wspornik do poziomego podtrzymywania przy cięciu długich paneli. *Zdejmowany ogranicznik kątowy umożliwiający cięcie wzdłużne *Zawias do składania stołu i zdejmowane ramię upraszczają transport i przechowywanie urządzenia.

"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.