Menu

Nożyce elektryczne do blachy GRAPHITE 59G402

Cechy produktu

  • Producent Graphite 

Opis

"*SHORTDESC* informacje techniczne: wariant zasilania: elektryczne Moc: 500 W Maks. Grubość cięcia w stali: 2,5 mm Maks. Grubość cięcia w aluminium: 3 mm Cięcie blachy falistej: nie Walizka transportowa: tak *LONGDESC* fachowe nożyce do blachy prostej o mocy 500 W, asygnowane do przecinania stali o maksymalnej grubości 2,5 mm i aluminium o grubości do 3 mm w linii prostej i po łuku - nożyce tną bezstratnie.

Narzędzie charakteryzuje szeroka trwałość, którą zapewnia metalowa pokrywa przekładni. Cięcie odbywa się przy pomocy noży z czterema krawędziami, które ponadto można obracać. Maksymalna liczba cykli noża w ciągu minuty wynosi 1800.

Nożyce zostały wyposażone w osłonę przeciwwiórową oraz blokadę przypadkowego włączenia. Istnieje możliwość blokady włącznika urządzenia w celu ustawienia do ciągłej pracy. Ponadto nożyce wyposażono w 5-metrowy przewód zasilający.

Zgodność z europejskimi standardami zapewnia atest CE. *PACKINFO* Szczelinomierz Klucze montażowe Walizka transportowa *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.