Menu

Piła NEO 41-066

Cechy produktu

  • Producent NEO Tools 

Opis

 PIŁA PŁATNICA 450mm LEKKA NEO TOOLS 41-066 zestaw wysokiej jakości kluczy, nasadek i innych narzędzi koniecznych w każdym warsztacie. Narzędzia NEO tworzone są w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne materiały.

Na komplet NEO udzielana jest 25-letnia gwarancja. Piła płatnica NEO. Lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja, gwarantująca produktywne i prędkie cięcie. Trójstronnie ostrzone i hartowane zęby znacząco zmniejszają opory cięcia i upraszczają przecinanie drewna wzdłuż słojów.

Uzębienie 11 zębów na cal umożliwia prędkie, zgrubne cięcie. Duża rozciągliwość stali gwarantuje długą żywotność. Funkcjonalny uchwyt pokryty antypoślizgowym materiałem umożliwia bezpieczne i stabilne prowadzenie piły podczas cięcia.

Gwarantem wysokiej jakości i bezawaryjności produktu jest dokument TÜV Rheinland. SPECYFIKACJA: Piła płatnica, 11 TPI dwumateriałowy uchwyt, trójstronnie ostrzone i hartowane zęby długość ostrza (L): 45cm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.