Menu

Piła NEO TOOLS Heavy Duty 43-301

Cechy produktu

  • Producent NEO TOOLS 

Opis

 PIŁA DO METALU HEAVY DUTY 300 MM Z POJEMNIKIEM NA BRZESZCZOTY, ALUMINIUM, DWUKOMPONENTOWY UCHWYT NEO TOOLS 43-301 pakiet wysokiej jakości kluczy, nasadek i innych narzędzi niezbędnych w każdym warsztacie.

Narzędzia NEO wyprodukowane są w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne materiały. Na zestaw NEO udzielana jest 25-letnia gwarancja Piła do metalu o długości brzeszczotu 300 mm. Precyzyjną pracę zapewni wysokie napięcie brzeszczotu i dwie możliwości cięcia: proste i pod kątem 45 stopni.

Wyprofilowany, dwukomponentowy uchwyt umożliwia wysoki komfort pracy. W urządzeniu zaimplementowano nowatorski system napinania brzeszczotu. Dla wygody użytkownika zastosowano pojemnik w rękojeści na zapasowe brzeszczoty.

parametry charakterystyczne: aluminiowa konstrukcja, dwa uchwyty dla wygody używania, pojemnik w rękojeści na zapasowe brzeszczoty. Wymiary: 147×300×398 mm firma: NEO TOOLS PKWiU: 25.73.20.0 Długość brzeszczotu: 300 mm Długość całkowita produktu: 398 mm Do metalu: Tak Uchwyt: dwumateriałowy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.