Menu

Pistolet do kleju NEO 17-080

Cechy produktu

  • Producent NEO 

Opis

 PISTOLET DO KLEJU 11,2mm 80W NEO TOOLS 17-080 komplet wysokiej jakości kluczy, nasadek i innych narzędzi koniecznych w każdym warsztacie. Narzędzia NEO wytworzone są w oparciu o najnowsze technologie i nowoczesne materiały.

Na pakiet NEO udzielana jest 25-letnia gwarancja. Pistolet klejowy NEO na klej o średnicy 11.2 mm, o mocy 80W. Pistolet szybciej topi klej dzięki wysokiej mocy i temperaturze pracy. 2-3 razy szybsze rozpuszczanie kleju podczas pracy typowym pistoletem.

użyteczny, długi spust zaprojektowany dla zmniejszenia wysiłku wkładanego w pracę i rozszerzenia wydajności zużycia kleju. Obudowa odporna na nagrzewanie. Niekapiąca, metalowa końcówka do skrupulatnego nakładania kleju.

wspaniały do profesjonalnych zastosowań, takich jak produkcja mebli, mocowanie wykładzin. Wysoka wydajność kleju 22 g/min. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa gwarantuje atest CE. Gwarantem wysokiej jakości i bezusterkowości artykułu jest certyfikat TÜV Rheinland.

SPECYFIKACJA: Pistolet klejowy 11 mm, 80W, zasilanie 230V, 50HZ, niekapiąca metalowa końcówka, efektywność 22 g/min, certyfikat CE...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.