Menu

Zestaw kluczy TOPEX 79R510

Cechy produktu

  • Producent TOPEX 

Opis

pakiet gniazd Topex 1/2 ″, 21 szt. (Nr ref. 79R510) posiada 21 sztuk umieszczonych w komfortowej i trwałej tacy, którą tworzono z plastiku. Wszystkie części stworzono z wysokiej jakości stali chromowo - wanadowej gwarantującej sporo lat użytkowania narzędzi.

komplet wyposażony jest w szeroką gamę gniazd sześciokątnych (10–32 mm), grzechotkę 1/2 ″ z wytrzymałym mechanizmem zapadkowym 45 zębów, a także ergonomiczny uchwyt z dwóch tworzyw, jak też akcesoria (przedłużenia, złącze, redukcja adaptera).

komplet duży zakres zastosowań w niewielkich pracach montażowych, naprawach pojazdów i oraz innych pracach w domu i garażu dla każdego miłośnika majsterkowania. Producent TOPEX jest zorientowana na entuzjastów majsterkowania.

Topex gwarantuje 5-letnią gwarancję w standardzie. Gwarancja nie dotyczy oczywiście zużycia i jest ważna tylko wtedy, gdy produkt jest użytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.