Menu

Reflektor szynowy LED DPM 10 W 820 lm biały

Cechy produktu
  • Producent DPM Solid 
Opis

Podstawowy składnik oświetleniowy systemu szynowego DPM z serii X-LINE. Reflektor zaimplementowane, niewymienne diody LED rodzaju COB o żywotności do 25000 h przy liczbie cykli włączania/ wyłączania przekraczającej 12500.

Te atrybuty gwarantują długi czas użytkowania przy niskim koszcie zużycia prądu. Reflektor szynowy DPM to reflektor punktowy o minimalnym kącie świecenia 24°, dlatego jest optymalny do oświetlenia akcentowego, akcentującego wybrany wystroju wnętrz.

Przy konstrukcji kilku reflektorów równocześnie możemy oświetlić większą powierzchnię. Reflektory szynowe DPM mają barwę światła 4000 K co daje efekt oświetlenia w odcieniu białym neutralnym, zbliżonym do światła dziennego.

Jest to najistotniej uniwersalny kolor oświetlenia, sprawdzający się jednocześnie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Odcień neutralny biały nadaje się zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego aranżacji wnętrz.

Reflektor szynowy STR-10W-W nadaje się do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty i nie wymaga narzędzi. Montaż należy wykonywać jedynie w środku pomieszczeń. Reflektor zastosowane diody LED o mocy 10 W (820 lm).

obudowa w kolorze białym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.