Menu

Reflektor szynowy LED DPM 15 W 1250 lm biały

Cechy produktu
  • Producent DPM Solid 
Opis

Podstawowy komponent oświetleniowy systemu szynowego DPM z linii X-LINE. Reflektor wbudowane, niewymienne diody LED rodzaju COB o żywotności do 25000 h przy liczbie cykli włączania/ wyłączania przekraczającej 12500.

Te parametry gwarantują długi czas wykorzystywania przy niskim koszcie zużycia prądu. Reflektor szynowy DPM to reflektor punktowy o małym kącie świecenia 24°, dlatego jest trafny do oświetlenia akcentowego, akcentującego wybrany aranżacji wnętrz.

Przy montażu kilku reflektorów jednocześnie możemy oświetlić pokaźniejszą powierzchnię. Reflektory szynowe DPM mają barwę światła 4000 K co daje efekt oświetlenia w odcieniu białym neutralnym, zbliżonym do światła dziennego.

Jest to najbardziej uniwersalny odcień oświetlenia, sprawdzający się jednocześnie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Odcień neutralny biały pasuje równocześnie do tradycyjnego, jak i progresywnego wyglądu wnętrz.

Reflektor szynowy STR-15W-B nadaje się do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty i nie wymaga narzędzi. Montaż należy wykonywać jedynie wewnątrz pomieszczeń. Reflektor wbudowane diody LED o mocy 15 W (1250 lm).

pokrywa w odcieniu białym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.