Menu

Reflektor szynowy LED DPM 15 W 1250 lm czarny 2022-05-11T00:00/2022-05-31T23:59

Cechy produktu
  • Producent DPM Solid 
Opis

Podstawowy składnik oświetleniowy systemu szynowego DPM z kolekcji X-LINE. Reflektor zaimplementowane, niewymienne diody LED typu COB o żywotności do 25000 h przy liczbie cykli włączania/ wyłączania przekraczającej 12500.

Te cechy zapewniają długi czas stosowania przy niskim koszcie zużycia prądu. Reflektor szynowy DPM to reflektor punktowy o niewielkim kącie świecenia 24°, dlatego jest odpowiedni do oświetlenia akcentowego, akcentującego wybrany aranżacji wnętrz.

Przy konstrukcji kilku reflektorów jednocześnie możemy oświetlić obszerniejszą powierzchnię. Reflektory szynowe DPM posiadają barwę światła 4000 K co daje efekt oświetlenia w odcieniu białym neutralnym, zbliżonym do światła dziennego.

Jest to najbardziej uniwersalny odcień oświetlenia, sprawdzający się jednocześnie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Odcień neutralny biały nadaje się zarówno do konwencjonalnego, jak i progresywnego wystroju wnętrz.

Reflektor szynowy STR-15W-B nadaje się do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty i nie wymaga narzędzi. Montaż należy wykonywać jedynie we wnętrzu pomieszczeń. Reflektor zaimplementowane diody LED o mocy 15 W (1250 lm).

obudowa w odcieniu czarnym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.