Menu

Reflektor szynowy LED DPM Solid wiszący 12 W 960 lm barwa zimna biały

Cechy produktu
  • Producent DPM Solid 
Opis

Podstawowy składnik oświetleniowy systemu szynowego DPM z kolekcji X-LINE. Lampa wisząca zaimplementowane, niewymienne diody LED rodzaju COB o żywotności do 25000 h przy liczbie cykli włączania/ wyłączania przekraczającej 12500.

Te cechy zapewniają długi czas stosowania przy niskim koszcie zużycia prądu. Lampa szynowa DPM to źródło światła punktowe o śladowym kącie świecenia 24°, dlatego jest stosowna do oświetlenia akcentowego, eksponującego wybrany wystroju wnętrz.

Lampy szynowe DPM posiadają barwę światła 4000 K co daje efekt oświetlenia w odcieniu białym neutralnym, zbliżonym do światła dziennego. Jest to najistotniej uniwersalny kolor oświetlenia, sprawdzający się równocześnie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.

Kolor neutralny biały pasuje równocześnie do tradycyjnego, jak i postępowego wyglądu wnętrz. Lampa szynowa STP-12W nadaje się do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty i nie wymaga narzędzi. Montaż należy wykonywać jedynie wewnątrz pomieszczeń.

Lampa zastosowane diody LED o mocy 12 W (960 lm). Obudowa w odcieniu białym o wysokości 30 cm.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.