Menu

Baschi Wisząca Globo Lighting 15392-4

Cechy produktu
  • Producent Globo Lighting 
Opis
Czarna lampa industrialna Baschi drewniana belka wisząca nad wyspę łączy w sobie unikatowy design oraz uniwersalny i nieprzemijalny styl, co kreuje szereg możliwości użycia w Twoim Domu. Oryginalna forma oświetlenia, podkreśli wystrój pomieszczeń, a blask światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z kolekcji Baschi znamionuje się funkcjonalnością i ergonomicznością. Wysmakowane połączenie odcieni oprawy: czarny;drewniany i zaimplementowanych w oprawie tworzyw: metal;drewno sprawi,odnajdzie zastosowanie równocześnie w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i ergonomiczna budowa lampy gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości oraz zadowolenie na sporo lat.
Wybierając model Baschi zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji. Lampa posiada miejsce na 4 źródeł światła, o stopniu szczelności IP20.
Oświetlenie doskonale prezentuje się zarówno w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, dzięki temu można dopasować ją do przeróżnego typu pomieszczeń.

artykuł dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Komplet zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.