Menu

ARENA DESKA CLUB KIT KICKBOARD ADULT NEON YELLOW-BLACK

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text css=".vc_custom_1623144701093{padding-top: 100px!important;}"] NOWE DESKI OD ARENY WYKONANO Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW, KTÓRE CHARAKTERYZUJE TRWAŁOŚĆ.

DZIĘKI NIM MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE DESKA WRAZ Z UŻYTKOWANIEM NIE STRACI SWOJEGO KOLORU. POZWALA DOSKONALIĆ PŁYWAKOM TECHNIKĘ WYKOPNIĘĆ W WODZIE, A PONADTO WZMACNIA DOLNE PARTIE CIAŁA, PRZYDAJĄC IM MUSKULATURY I SIŁY.

WYKONANE Z 100% EVA [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="1980" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="1981" border_color="grey" img_link_target="_self" alignment="center"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="1898" border_color="grey" img_link_target="_self" alignment="center"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2102" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.