Menu

ARENA STRÓJ STARTOWY BISHAMON POWERSKIN CARBON CORE FLEX MĘSKI JAMMER WARRIORS, KOLOR: BLACK, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO:

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-9.jpg] dopasujeliśmy wyraz twarzy zwycięskiego Boga (Fundosou) ze wzorem szczęśliwego Kikko, żeby stworzyć projekt serii. Przygotuj się do walki i obejmij swego wewnętrznego wojownika w naszej kolekcji Arena BISHAMON.natchnioni projektem Lucky Japanese Kikko, widocznym na zbroi Bishamonten, boga skarbów, bitwy i zwycięstwa w mitologii azjatyckiej, w trakcie gdy najwięksi sportowcy świata przygotowują się do najważniejszej bitwy ze wszelkich, stworzyliśmy Arena Bishamon Collection, by uczcić wojownika, który istnieje w każdym z was. Droga do zwycięstwa jest nierówna i często największą bitwą do pokonania jest z reguły mentalny dobór walki. Noś ZBROJĘ BOGA ZWYCIĘSTWA. ODKRYJ NOWĄ linię ARENA BISHAMON. UWOLNIJ swojego WEWNĘTRZNEGO WOJOWNIKA. [arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-12.png] STRÓJ STARTOWY CARBON CORE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY DLA POCZUCIA MAKSYMALNEJ SIŁY I WOLNOŚCI W WODZIE. KOMBINEZON STARTOWY OD ARENY PRZENOSI POZIOM KOMPRESJI NA WYŻSZY POZIOM, A TO WSZYSTKO DZIĘKI ZOSTAWANIU postępowEJ tkaninY CARBON CAGE, KTÓRY DZIAŁA zarówno W PIONIE JAK I W POZIOMIE, gwarantując TYM SAMYM WIELOKIERUNKOWĄ I długofalowĄ KOMPRESJĘ, DLA OSIĄGNIĘCIA JESZCZE LEPSZYCH WYNIKÓW. WEWNĘTRZNA POSZEWKA oraz TAŚMY ROZMIESZCZONE W STRATEGICZNYCH MIEJSCACH pokaźniejszE WSPARCIE I STABILNOŚĆ. [arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-5.png] [arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-3.png] [rozmiar męski.jpg]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.