Menu

ARENA STRÓJ STARTOWY BISHAMON POWERSKIN CARBON GLIDE MĘSKI JAMMER WARRIORS BLACK, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK24, KOLOR: BLACK, ZATWIERDZONE PRZEZ FI

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-9.jpg] połączyliśmy wyraz twarzy zwycięskiego Boga (Fundosou) ze wzorem szczęśliwego Kikko, by stworzyć projekt kolekcji. Przygotuj się do walki i obejmij swego wewnętrznego wojownika w naszej linii Arena BISHAMON.zainspirowani projektem Lucky Japanese Kikko, widocznym na zbroi Bishamonten, boga skarbów, bitwy i zwycięstwa w mitologii azjatyckiej, podczas gdy najwięksi sportowcy świata przygotowują się do najważniejszej bitwy ze wszystkich, stworzyliśmy Arena Bishamon Collection, żeby uczcić wojownika, który istnieje w każdym z was.

Droga do zwycięstwa jest nierówna i często największą bitwą do pokonania jest na ogół mentalny wybór walki. Noś ZBROJĘ BOGA ZWYCIĘSTWA. ODKRYJ NOWĄ kolekcję ARENA BISHAMON. UWOLNIJ swojego WEWNĘTRZNEGO WOJOWNIKA.

[arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-12.png] STRÓJ STARTOWY CARBON CORE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY DLA POCZUCIA MAKSYMALNEJ SIŁY I WOLNOŚCI W WODZIE. KOMBINEZON STARTOWY OD ARENY PRZENOSI POZIOM KOMPRESJI NA WYŻSZY POZIOM, A TO WSZYSTKO DZIĘKI ZOSTAWANIU progresywnEJ dzianinY CARBON CAGE, KTÓRY DZIAŁA jednocześnie W PIONIE JAK I W POZIOMIE, zapewniając TYM SAMYM WIELOKIERUNKOWĄ I długofalowĄ KOMPRESJĘ, DLA OSIĄGNIĘCIA JESZCZE LEPSZYCH WYNIKÓW.

WEWNĘTRZNA POSZEWKA, a także TAŚMY ROZMIESZCZONE W STRATEGICZNYCH MIEJSCACH większE WSPARCIE I STABILNOŚĆ. [arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-5.png] [arena-racing-swimisuit-carbon-core-flex-jammer-warriors-3.png] [rozmiar męski.jpg]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.