Menu

ARENA STRÓJ STARTOWY MEN POWERSKIN CARBON-AIR2 JAMMER BLACK-BLACK GOLD, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK24, KOLOR: BLACK, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="1879" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text] Carbon-Air² jest stworzony z tych samych sprawdzonych dzianin, co oryginalne Carbon-Air, w tym Horizontal Carbon Bands, więc wszystkie mocne strony tej tkaniny są zachowane: lekkość, kompresja, niski opór.

Łącznie te atrybuty łączą się, by nowy Carbon-Air² był lżejszy, bardziej elastyczny i komfortowojszy. Wytwarzane z jednej tkaniny, Powerskin Carbon-Air² ma tylko jeden spojony szew z tyłu, który zagwarantuje najwyższy komfort i zmniejsza wszelkie potencjalne ograniczenia ruchu.

ponadto, brak wielu szwów oznacza, iż ​​kombinezon pochłania mniej wody, wywołując mniejszy opór i innowacyjny efekt hydrodynamiczny, który pomaga pływakowi gładko przesuwać się po wodzie. Łatwiej jest go założyć, a gdy odnajdzie się na ciele, poczuje się jak druga skóra.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2022" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2020" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2021" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [arena-racing-tabel-suit-men-women.jpg][arena-men-powerskin-carbon-air-2-jammer-black-black-gold-10.jpg] [arena-men-powerskin-carbon-air-2-jammer-black-black-gold-9.jpg] [wymiar%20m%C4%99ski.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.