Menu

ARENA STRÓJ STARTOWY POWERSKIN CARBON CORE FLEX MĘSKI JAMMER, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK24, KOLOR: BLACK, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text][003659-105-M PWSKIN CARBON CORE FX JAMMER-003-O.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]STRÓJ STARTOWY CARBON CORE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY DLA POCZUCIA MAKSYMALNEJ SIŁY I WOLNOŚCI W WODZIE.

KOMBINEZON STARTOWY OD ARENY PRZENOSI POZIOM KOMPRESJI NA WYŻSZY POZIOM, A TO WSZYSTKO DZIĘKI ZOSTAWANIU innowacyjnEJ tkaninY CARBON CAGE, KTÓRY DZIAŁA jednocześnie W PIONIE JAK I W POZIOMIE, gwarantując TYM SAMYM WIELOKIERUNKOWĄ I długookresowĄ KOMPRESJĘ, DLA OSIĄGNIĘCIA JESZCZE LEPSZYCH WYNIKÓW.

WEWNĘTRZNA POSZEWKA oraz TAŚMY ROZMIESZCZONE W STRATEGICZNYCH MIEJSCACH obszerniejszE WSPARCIE I STABILNOŚĆ. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [003659-105-M PWSKIN CARBON CORE FX JAMMER-005-O.jpg] [rozmiar męski.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="905" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.