Menu

Speedo Universal Nose Clip Clear

Cechy produktu
  • Producent Speedo 
Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2541" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text] SPEEDO KLIPS NA NOS LEKKI KLIPS NA NOS sprawnIE uniemożliwia PRZEDOSTAWANIU SIĘ WODY DO NOSA.

wykonanY Z SILIKONU, KTÓRY JEST HIPOALERGICZNY, NIE powoduje sporeGO DYSKOMFORTU podczas NOSZENIA. CHROŃ KLIPS I UTRZYMUJ GO W CZYSTOŚCI DZIĘKI ETUI WIELOKROTNEGO stosowania. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2530" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="5" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="7" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.